Stránky na Marplive

Business

Na stránce Business můžete:

 • hodnotit prezentace různých společností, jejich výrobků a služeb. Můžete vyplňovat dotazníky a za Vaše hodnocení Vám vyplatíme odměnu.
 • filtrovat které prezentace Vás zajímají, a to jak podle druhu prezentací, tak i vzdálenosti od Vás, a tak získávat informace o co nejlepších nabídkách ve Vašem okolí.
 • z hodnocení služby nebo produktu přejít na web obchodníka, a tak nakoupit různé služby a produkty za super cenu.
 • aktivně vyhledávat firmy, které nejsou v naší aplikaci MarpLive registrované, a získat tak odměnu až 10 % z jejich prvního vkladu.

Zobrazujeme vám firmy od vás nejblíže dle Vašich zájmů, a tak můžete nalézt pro Vás nejvhodnější službu kterou momentálně potřebujete.

Zobrazujeme vám firmy od Vás nejblíže dle Vašich zájmů, tak můžete nalézt pro Vás nejvhodnější službu, kterou momentálně potřebujete.

A nakonec to nejlepší!

I vy můžete propagovat vlastní služby, produkt, nebo společnost. Stačí pouze rozšířit uživatelský profil na firemní v nastavení účtu, a můžete vkládat své vlastní prezentace a nabídky. Stejně tak si můžete založit firemní profil rovnou a mít dva. Osobní a Firemní.

My Story

Na stránce My Story můžete vytvářet příspěvky ze všech míst světa.

 • Veškeré Vaše příspěvky uložíme, a ve Vašem profilu zobrazíme přímo na mapě míst, která jste navštívili.
 • V příspěvku můžete označit firmu (provozovnu, restauraci apod.) z aplikace MarpLive, ve které se momentálně nacházíte a bude Vám vyplacena odměna za propagaci firmy.
 • Pokud firma nebude registrována v aplikaci Marplive, můžete ji zaslat pozvánku, a tak získat až 10 % z jejího prvního vkladu.
 • V příspěvku můžete vždy vložit text, odkaz, nahrát fotografii, označit přátele, označit firmu nebo polohu, označit skupinu a povolit seznámení.
 • U všech příspěvků je možnost seznámení. (Jedná se o anonymní seznámení.)
 • V případě, že máte povoleno seznámení, Vám vždy dorazí upozornění, že některý z uživatelů má zájem se s Vámi seznámit. Záleží jen na Vás, zdali uživateli odpovíte.

Aplikace MarpLive nesleduje Vaše soukromí, a neurčuje obsah, který Vám bude zobrazen, tak jak to můžeme znát z jiných sociálních sítí.

A nakonec to nejlepší!

V pravé části aplikace naleznete mapu s uživateli v okolí. Zobrazení můžete filtrovat dle Vaší představy a přizpůsobit si ho tak Vašim požadavkům. Získáte tím neustálý přehled o tom, co se kde děje.

Pokud jste registrován jako Firma můžete příspěvky vkládat přes firemní účet, a tak oslovit více potenciálních klientů.

Easy

Stránka Easy, je stránkou všech registrovaných firem v naší aplikaci MarpLive.

 • Najdete zde veškeré firmy a služby, a to vždy od nebližší vzhledem k Vaší aktuální poloze.
 • Pokaždé když budete vyhledávat libovolnou službu nebo produkt, stačí vypsat do vyhledávání o co máte zájem, a firmy Vám budou zobrazeny v seznamu od nejbližší Vaší aktuální poloze.

Můžete také využít vyhledávání služeb, či produktů, přes podrobný seznam.

Aplikace Vám vždy zobrazí kartu firmy s kontaktními údaji, možností kontaktovat firmu, přejít na její www stránky a recenze uživatelů aplikace MarpLive.

Aplikace MarpLive Vás vždy odmění za vyhledávání služeb, nebo firem, na stránce Easy, pokud přejdete na stránku z vyhledání.

Pokud nevidíte některou ze známých firem, nebo služeb ve Vašem okolí můžete ji pozvat do Marplive a získat až 10 % z jejich prvního vkladu.

Není to skvělé?

My play

Na Stránce My Play:

 • naleznete veškeré příspěvky Creatorů v aplikaci Marplive, které můžete hodnotit pomocí „se mi líbí“
 • můžete začít sledovat nové Creatory, a tak nepřijdete o žádný jejich nový příspěvek.
 I Vy se můžete stát významným Creatorem, vytvářet příspěvky přes poptávané propagace, a tak získat finanční odměnu.

Jak to funguje?

Zcela jednoduše:

 • Vyberete si poptávku libovolné propagace, která se Vás zaujme a vytvoříte na ní váš vlastní příspěvek.
 • Můžete zvolit formu videa nebo obrázku, popřípadě animaci, záleží jen na vás.
 • Tento příspěvek vložíte do nabízené propagace a odešlete ke schválení.

Pokud se váš příspěvek bude líbit firmě která nabízenou propagaci vložila, vaše propagaci zobrazíme na stránkách My Story a My play, kde ji uživatele mohou sdílet a označit „se mi líbí“.

Můžete vytvářet příspěvky od všech firem z celého světa, stránka My Play vám dovolí vytvořit několik prezentací na jednu Nabízenou propagaci.

A nakonec to nejlepší!

Za každé „se mi líbí“, které takto získáte na vašem příspěvku získáváte finanční odměnu.

Groups

Na stránce Groups se můžete přidat do jakékoliv z mnoha skupin.

V každé ze skupin naleznete nejen spoustu zábavy a informací, ale především možnost vzájemně komunikovat na určité téma.

V každé skupině naleznete vždy firmy a služby v zájmu skupiny, které zobrazujeme od nejbližší vzhledem k Vaší aktuální poloze. 

Vytvářejte své vlastní skupiny a vytvořte si diskusní platformu, kde nikdo nebude cenzurovat a mazat Vaše příspěvky podle toho jak mu někdo zaplatí nebo čí vůli reprezentuje.

A nakonec to nejlepší!

Vytvořením vlastní skupiny nebudete jen jejím správcem,  ale i budete odměněni za příspěvky od uživatelů ve skupině, nebo za přechod uživatelů na Firmu.

Vytvořte si svou skupinu jako Firma. Pozvěte do skupiny své zákazníky a klienty a používejte ji jako platformu k předávání informací a nových nabídek.