Reklama a prezentace na MarpLive.

Reklama na Hlavní Stránce

Uživatelům je neustále zobrazován Váš reklamní obsah, a to zcela zdarma. V případě ohodnocení Vaší reklamy uživatelem, již nebude dále zobrazována tak aby Vaší reklamu neohodnocoval stále jeden uživatel.

Reklama na My Story a ve Skupinách

Uživatelé mohou propagovat Vaší firmu, službu nebo produkt ve vlastním příspěvku na stránce My Story nebo Skupiny. Můžete tak získat přímé doporučení zákazníka, pro ostatní uživatele MarpLive.

Udělejte z reklamy prodej produktu nebo služby.

U 89 % uživatelů MarpLive existuje vyšší pravděpodobnost, že nakoupí Vaší službu nebo produkt při hodnocení reklamy, nebo z příspěvku svých přátel s doporučením Vaší firmy. Získejte si ohodnocenou reklamou a označením v příspěvcích nové fanoušky, a pracujte tak na zvýšení počtu sledujících.

Zvyšte povědomí o firmě i počet svých zákazníků. Podělte se o své služby, nebo produkty, s vysoce aktivním okruhem uživatelů. Aplikace MarpLive je vytvořena pro prodej služeb a produktů.
Jako jediná ze sociálních sítí, propojuje uživatele pro sdílení a nákupu různých produktů a služeb.

Textová reklama

Textová prezentace je jedna z nejjednodušších možností prezentace vlastní firmy v aplikaci MarpLive.

Firmu prezentujete pouze textem, a tak můžete zvolit prezentaci krátkou a výstižnou, ale i delší a popisnou.

Touto prezentací můžete oslovit potenciální zákazníky, a to jak ze svého okolí, tak i celoplošně.

Prezentaci na hlavní stránce zobrazujeme zcela zdarma, pouze ohodnocení Vaší textové prezentace uživatelem je zpoplatněno, a to za nejnižší cenu.

Bannerová

Bannerová reklama

Bannerová prezentace je další z jednoduchých možností prezentace Vaší firmy v aplikaci MarpLive.

Vložením obrázku nebo pouze fotografií s textem vytvořeným ve Vašem telefonu, můžete vytvořit bannerovou prezentaci.

Touto prezentací můžete oslovit potenciální zákazníky, a to jak ze svého okolí, tak i celoplošně.

Prezentaci na hlavní stránce zobrazujeme zcela zdarma, pouze ohodnocení Vaší textové prezentace uživatelem je zpoplatněno, a to za nejnižší cenu.

Video reklama

Video prezentace, je zcela jednoduchá, oblíbená mezi uživateli a velice progresivní propagace Vašich služeb a produktů. 

Nemusíte vkládat pouze videa, ale můžete vytvořit také animaci z fotografií, a vkládat do aplikace jako video. Video prezentace je vytvořena tak, abyste mohli vkládat krátká dvojsekundová videa, ale také filmy dle Vašich představ.

Touto prezentací můžete oslovit potenciální zákazníky, a to jak ze svého okolí, tak i celoplošně.

Prezentaci na hlavní stránce zobrazujeme zcela zdarma, pouze ohodnocení Vaší textové prezentace uživatelem je zpoplatněno, a to za nejnižší cenu.

Dotazníky

Online dotazníky představují moderní a rychlý způsob sběru a následné analýzy informací.

Pomocí online dotazníků dokážete lépe pochopit, jak vaši zákazníci uvažují, jak se rozhodují, co mají nebo nemají rádi nebo podle čeho vybírají a hledají produkty a služby, které prodáváte.

Okamžitě vidíte výsledky v naší aplikaci, včetně zobrazení profilu uživatelů, kteří na váš dotazník odpověděli.
Touto prezentací můžete oslovit potenciální zákazníky, a to jak ze svého okolí, tak i celoplošně.

Prezentaci na hlavní stránce zobrazujeme zcela zdarma, pouze ohodnocení Vaší textové prezentace uživatelem je zpoplatněno, a to za nejnižší cenu.

Bannerová

VIP Reklama

VIP Prezentace je jediná prezentace v aplikaci MarpLive, která není hrazená za ohodnocení, ale za zobrazování v aplikaci.

Tím se tato VIP prezentace stal jedinečnou, a je zobrazena na všech stránkách v aplikaci MarpLive, jako první pro všechny uživatele.

Pokud vytváříte reklamní kampaň, nebo si přejete zaujmout velké množství zákazníků, doporučujeme vytvořit VIP reklamu. Touto prezentací můžete oslovit potenciální zákazníky, a to jak ze svého okolí, tak i celoplošně.

Prezentaci zobrazujeme na všech stránkách, a to za cenu kterou určíte sami.

Nabídneme vám nejnižší částku za zobrazení prezentace, záleží jen na vás, o kolik cenu navýšíte. Cena je vždy rozhodná pro zobrazování VIP Prezentace mezi prvními.

Čím vyšší částku nabídnete, tím dříve se bude vaše VIP prezentace zobrazovat.

My Play Prezentace

My Play je jedinečný nástroj pro vytvoření prezentace Vaší firmy, produktu, nebo služeb přímo uživateli aplikace MarpLive. Proto nemusíte vyhledávat ani platit předražené reklamní agentury. Nyní můžete vybírat z nabídek tisíců uživatelů aplikace Marplive dle Vašich požadavků.

 1. Zcela jednoduše vytvoříte v sekci Moje firma, kde v pravém Menu kliknete na odkaz My Play poptávku vytvoření návrhu Vaší prezentace pro ostatní uživatele aplikace Marplive.
 2. Tato se zobrazuje všem uživatelům na stránce My Play. Samotní uživatelé Vám budou zasílat vlastní nápady a grafické návrhy prezentace poptávky, na Váš firemní profil k akceptaci.
 3. V případě, že se Vám bude konkrétní nabídka pro prezentaci Vaší firmy, produktu, nebo služeb líbit, můžete ji ihned akceptovat. Tato prezentace bude ihned zobrazena na stránkách My Story, My Play, a všem sledujícím uživatele.

Nulové finanční náklady na vytvoření Vaší prezentace jsou dalším benefitem pro Vás. Dalším benefitem je minimální časová náročnost spočívající ve vyhledávání autora návrhu a vytvoření hned několika prezentací od různých autorů pro jednu Vaši poptávku.

Při vytváření poptávky pro uživatele, zvolíte počet prokliků, např. 50 000. Každý autor získává provizi za každé „Se mi líbí“ Vaší prezentace, kterou sám vytvořil.

Tímto způsobem můžete mít pro jednu Vaši poptávku hned několik různých prezentací od různých autorů. Jakmile se dosáhne limit 50 000 „Se mi líbí“, na všech prezentací bude Kampaň ukončena a Vaše prezentace bude stažena ze stránek My Story a My Play.

Stažené prezentace již budou k nahlédnutí pouze na profilu Autora, a v sekci (Moje firma-My Play) na Vašem účtu k případnému opětovnému spuštění. Vytvoření a zobrazování Vaší prezentace je pro Vás zcela zdarma.

Zpoplatněno je pouze každé „Se mi líbí“ nikoli proklik na odkaz v prezentaci.

Jak dále podpořit Vaši prezentaci na MarpLive?

 • Každý uživatel platformy MarpLive může vložit do vlastního příspěvku na stránku My Story Vaší firmu, službu, produkt – např. restauraci, servis atd.
 • Jednoduše všechny formy nabídek firem v aplikaci MarpLive, o kterou bude mít uživatel zájem prezentovat ve vlastním příspěvku.
 • Příspěvek s Vaší nabídkou se okamžitě zobrazí na stránce My story, nebo ve skupině všem uživatelům platformy MarpLive.
 • Obzvlášť všem přátelům, sledovaným, nebo uživatelům skupiny, těm přijde notifikace o vkladu příspěvku s Vaší nabídkou.
 • Na stránce Easy, zobrazujeme veškeré registrované firmy v aplikaci MarpLive. Uživatelé zde vyhledávají služby a produkty dle svých potřeb.
 • Náš registr firem je zcela jedinečný, a to že firmy zobrazujeme vždy dle vzdálenosti od vyhledávajícího uživatele. Tudíž se mu vždy zobrazí ta služba, kterou vyhledává od něj nejblíže.
 • Tato služba je zpoplatněna minimální částkou, a tak je zapotřebí mít finanční prostředky na účtu aplikace MarpLive.
 • V případě nedostatečných finančních prostředků bude uživatel převeden na konkurenční firmu od uživatele nejblíže. Vám bude zaslán informační email o ztrátě potenciálního zákazníka, a doporučení navýšení financí na účtu aplikace MarpLive.
 • Je zcela jedinečný nástroj pro prioritní zobrazování Vaší firmy ve výpisech při vyhledávání služby, nebo produktu, uživateli na stránce Easy.
 • Stránka Easy zobrazuje nejbližší služby a produkty od stávající polohy uživatele.
 • V případě vytvoření kampaně Easy Profi, již nebude vaše firma řazena dle vzdálenosti od uživatele, ale bude zobrazena hned mezi prvními, a řazení již bude záležet pouze na Vámi nabídnuté částce.
 • Ve všech skupinách automaticky zobrazujeme všechny firmy, registrované v aplikaci MarpLive.
 • Firmy rozdělujeme do skupin dle zájmů.
 • Zobrazování firem je závislé od polohy uživatele, který skupinu navštívil. Jemu se zobrazí firmy v zájmu a nejblíže od jeho polohy.

Naše možnosti přesného cílení se postarají, abyste reklamami oslovili přesně ten okruh uživatelů, který oslovit chcete.

Lokalita

Zacilte na lidi v konkrétních lokalitách (například v určitých státech, krajích, městech nebo zemích).

Přechod z reklamy na Vaše stránky.

Zobrazujte reklamy uživatelům MarpLive, ti mohou ihned z Vaší reklamy přejít na Vaše stránky nebo vás kontaktovat.

Počet hodnocení.

Vyberte počet ohodnocení. Zobrazení je zcela zdarma, a vždy vám vyobrazíme kolika uživatelům zobrazíme Vaší reklamu.

Zájmy.

Oslovte lidi podle jejich zájmů (Vyberte si z mnoha zájmů které vyhovují dle Vaší reklamy). Tak aby jste oslovili co nejvíce potenciálních zákazníků.

Pozastavení nebo ukončení.

Velkým benefitem je možnost kdykoliv Vaší reklamu pozastavit nebo zrušit. Díky tomu jsou reklamy v aplikaci variabilní. Tak můžete vytvořit aktivní reklamu na 1 den nebo 30 minut.

Demografické údaje.

Zužte okruh uživatelů na základě různých údajů, jako je například věk, pohlaví nebo jazyky.

Založte si účet snadno a rychle.

Založte si na MarpLive firemní účet, aby se lidé dozvěděli víc o vašich produktech, službě, nebo firmě samotné. Vyzkoušejte si naše testovací období a veškerá Vaše reklama bude zcela ZDARMA a to včetně poplatků za hodnocení uživateli.